Tomasz Orzechowski

Witaj!
Jestem Tomasz

Nazywam się Tomasz Orzechowski.
Od ponad 15 lat pracuję z polskimi i zagranicznymi firmami nad sukcesem ich marek.
Niektóre z nich, mają dziś markę wartą więcej niż 100 milionów dolarów.
Jestem otwarty na współpracę z organizacjami, które mają potencjał globalnego sukcesu.
Pomagam go osiągnąć budując relacje, odpowiednio planuje działania marketingu i sprzedaży oraz strategie obecności w mediach, dzięki którym wspólnie realizujemy wyznaczone cele.

Doświadczenie

0

lat

Praca

0

udanych projektów

Stawka

0

$ na godzinę

WHAT ARE THE MINDSET OF SUCCESS?

Innowacja

Sukces wymaga stałego poszukiwania i rozwoju pomysłów, na których oprzemy innowacyjny projekt.

Odpowiem na wyzwanie Twojej marki. Zbiorę kreatywne pomysły weryfikując źródła, prowadząc warsztaty i burze mózgów z profesjonalistami - by znaleźć lub odświeżyć ideę marki i na niej oprzeć innowacyjną strategię wzrostu.

Akcja

Sukces wymaga akcji, decyzyjności i mocy sprawczej. To dzięki nim można inicjować procesy, w efekcie których może nastąpić innowacja.

Podejmę odpowiedzialność budowy. Skonfiguruję dla Twojej marki warunki ramowe, aby zainicjować innowacyjny proces w organizacji i przeprowadzić go z powodzeniem.

Postaw na kompleksowe rozwiązania

 • TOP MANAGER z portfolio w zarządzaniu firmami zorientowanymi na innowacje. Wiedza poparta certyfikatami + międzynarodowe doświadczenie.
 • STRATEG / MARKETER budujący policzany zwrot z inwestycji i przewagę konkurencyjną w oparciu o staranne planowanie i sprawne zarządzanie projektami o wysokim wolumenie budżetowym.
 • PM / PR MANAGER wykorzystujący wiedzę projektową i doświadczenie w budowaniu relacji do angażowania zespołu, spójnej komunikacji w firmie, z jej otoczeniem biznesowym i medialnym.

Analiza rynku

Badania marketingowe. Analiza rynku, produktu i konkurencji.

Badania

Research i Laboratorium. Prace nad doświadczeniem użytkownika (UX)

Strategia

Strategia marketingowa i strategia PR. Planowanie, konsultacje, egzekucja.

Zarządzanie marką

Budowa i promocja silnych marek. Zarządzanie kampaniami. Online / Offline marketing 360 stopni.

Public relations

Strategia PR, relacje z mediami. Obecność marki w prasie, radiu, telewizji i Internecie.

Targi i Eventy

Targi, konferencje i wydarzenia specjalne. Event management.

Strategie Celebrity Endorsement

Endorsement - kontrakty, marka - celebryta. Influencer marketing.

Negocjacje

Wsparcie kluczowej sprzedaży przez negocjacje na poziomie międzynarodowym.

Coaching i Szkolenia

Motywacja i trening zespołu, coaching i szkolenia.

Zarządzanie potencjałem ludzkim

Zarządzanie zespołami od kilku do kilkuset osób. Wsparcie w obszarze HR i EB.

Business

Hi-Tech

 • 0%

  Business Management

 • 0%

  Marketing Strategy

 • 0%

  Sales Management

 • 0%

  Public Relations

 • 0%

  Talent Management

Wiedza czy doświadczenie?

Nie musisz wybierać! Postaw na synergię wiedzy i doświadczenia. Sprawdź, w jaki sposób unikalne kompetencje zarządzania przedsiębiorstwem, planowania budżetu, egzekucji planów marketingowo-sprzedażowych, a także umiejętność budowania zespołu i relacji z otoczeniem biznesowym stają się lewarem Twojego sukcesu, przekładając się na wsparcie sprzedaży i rozwój silnej marki.

Wybierz pasję i zaangażowanie

Sportowa rywalizacja, podróżnicza ciekawość świata i wrażliwość na sztukę pozwalają otworzyć się na nowe rozwiązania. Nie bądź ekspertem, bądź eksperymentatorem. Jeśli dzielisz ze mną swoje hobby, nasza praca w projekcie będzie jeszcze bardziej angażująca.

Muzyka Rockowa Kolekcja Winyli Triatlon Premier League Podróże Hi-technology

Czy Twoja firma ma ambicje na globalną ekspansję?

"GO GLOBAL" to nie tylko hasło, ale też odpowiednie kompetencje do budowania eksportu, popartego analizą rynku, badaniem konkurencji i strategią marketingową. To praktyka w budowaniu relacji i zarządzaniu międzynarodowym zespołem. To także doświadczenie w pracy na wolumenach biznesu liczonego w milionach dolarów. To także wysoka kultura biznesowa i międzynarodowe kontakty pozwalające na sprawne poruszanie się między ważnymi negocjacjami a networkingiem, którego efektem są podpisane kontrakty.

Wybrane projekty

Innowacje

Organizator i Host: Xperts.PM, Agencja Rozwoju Miasta, Tauron Arena.
Partnerzy: AGH, Startup Grind, Synerise, Callpage, Beesfund, Younick Mint, SMSAPI.pl, B-mind, TestArmy CyberForeces, Sellizer, Pomelody, Edward, Techmo, Lekta, Talent Alpha, Statista, HSBC, IT Kontrakt, Global App Testing, Setapp, Reality.

Rola: Wyjątkowa formuła eventów technologicznych w ramach inicjatywy XpertsPM - Eksperci Po Godzinach, w której prawdziwi eksperci dzielą się wiedzą z zakresu technologii, marketingu, sprzedaży, budowy i skalowania startupów oraz rozwoju biznesu. Moja rola to organizacja tych wydarzeń oraz moderacja debat ekspertów.

 

Referencje: Zobacz
Public relations
Marketing
Startupy
Aplikacje
Internet rzeczy
Teleinformatyka

Doświadczenie

 • Aug 18, 2019

  Firmy

 • Aug 18, 2019

  Organizacje

 • Aug 18, 2019

  Klienci

Sprawdź moje referencje

Nie tylko dyplomy uznanych uczelni czy też rozpoznawalne certyfikaty są fundamentem moich kompetencji.

Ważniejsza jest praktyczna doświadczenie z zakresu wdrożenia innowacji w procesy biznesowe. Pozwala ono prowadzić dialog na linii technologie - biznes, a także moderować panele dyskusyjne na konferencjach branżowych. Ta praktyczna wiedza stanowi mój menedżerski wyróżnik.

.

pawel-koziara

Paweł Koziara

Wydawca publikacji biznesowych | Przedsiębiorca | Praktyk | Twórca magazynów Marketer+ i E-commerce w Praktyce

Doświadczony manager, strateg, marketer z ogromną wiedzą i znajomością branży. Współpracujemy wspólnie od kilku lat. Cenię Tomasza za konkret, nieszablonowość i terminowość. Polecam współpracę z Tomaszem, jeśli zależy Ci na profesjonalnej i kompleksowej obsłudze projektu.

michal-malko

Michał Malko

Dyrektor sprzedaży w Enterprise Advisors Polska Sp. z o.o.

Tomek to charyzmatyczny Lider, wyborny Strateg i Profesjonalista. Podczas trwania naszej współpracy Tomek angażował się w każdy projekt dzieląc się swoim doświadczeniem. Pomagał znaleźć optymalne rozwiązania, wskazywał kierunki, wspierał. Praca z Tomkiem była dla mnie przyjemnością.

maciej-rymski

Maciej Rymski

Chief Sales Officer

Specjalista w swoim fachu!

mateusz-ligeza

Mateusz Ligęza

Dziennikarz sportowy w Polskie Radio S.A. - Program 1 Polskiego Radia (Radiowa Jedynka)

Praca z Tomkiem to nie tylko przyjemność, ale też szansa na zbudowanie przyjacielskiej relacji. Wiele nauczyłem się od Tomka, wspólnie napędzaliśmy się i nakręcaliśmy w świecie poważnego biznesu. Udało nam się zrealizować mnóstwo fantastycznych wydarzeń o ogólnopolskim zasięgu. Wielu pracodawców mogłoby się uczyć od niego uczciwości i pomysłowości w nagradzaniu swoich pracowników. Gdy zmieniałem pracę w związku ze zmianą miejsca zamieszkania, rozstanie z Tomkiem nie należało do najłatwiejszych. Nasza wzajemna relacja i fantastyczna współpraca pozostanie w mojej pamięci już na zawsze. Od tego czasu minęło już trochę czasu, a my nadal jesteśmy w dobrym kontakcie i nic nie zmieniliśmy w naszej wzajemnej relacji! 🙂

mariusz-wesolowski

Mariusz Wesołowski

E-commerce | Logistics | Digital | Sales

To nie jest kolejny szef kolejnej agencji od absolutnie wszystkiego, a Jego działania nie skupiają się na opowiadaniu anegdot na konferencjach. To człowiek instytucja, który w swoich działaniach wykazuje się przede wszystkim skutecznością w dążeniu do osiągnięcia ustalonego z Klientem celu. Wszechstronność zainteresowań, twarde umiejętności biznesowe, doskonale uzupełnione zestawem wszystkich pożądanych w biznesie kompetencji miękkich - oto Tomasz Orzechowski.

krzysztof-nodar-ciemnolonski

Krzysztof Nodar Ciemnołoński

Prezes Zarządu w TAMADA TOUR Sp. z o.o.

Tomasz jest wybitnym specjalistą od PR i marketingu, doskonałym praktykiem z ogromnym i rozbudowanym zapleczem wiedzy i doświadczeń. Współpracujemy od kilkunastu lat i mogę śmiało powiedzieć, że uważam i traktuje Tomasza jako mentora, który w zrozumiały sposób umie wytłumaczyć różne zawiłości branży, a także zasugerować rozwiązania, które potrafią zmienić punkt widzenia zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Mocno rekomenduję i głowę daję, że każdy będzie zadowolony ze współpracy z Tomaszem Orzechowskim.

rafal-roszak

Rafał Roszak

YouNick Mint venture capital fund member of board / Director of New Product Development / Industry 4.0 Investment Manager

Tomasz jest uosobieniem sprawczości w realizacji projektów, cow połączeniu z kreatywnością i zdolnością zarządzania zespołem czyni zeń doskonałego partnera biznesowego. Cenię w Tomku rzutkość i fakt, iż współpracując mogę być pewny nie tylko efektów prac ale i stylu.

katarzyna-krupicka

Katarzyna Krupicka

PR & Communication Manager

Współpracę z Tomaszem wspominam bardzo miło. Jego zaangażowanie w realizację projektów cechuje się wysoką dbałością zarówno o interesy klienta, jak i w zakresie wykonywanych zadań przez jego pracowników. Zawsze trafnie analizuje wszelkie kwestie biznesowe, potrafi świetnie słuchać drugą osobę i prowadzić z nią komunikację, zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym. Jest bardzo pomocny i otwarty, dzięki czemu praca z nim jest bezproblemowa i prowadzi do znakomitych efektów, zarazem ułatwiając rozwój osobisty. Serdecznie polecam współpracę z Tomaszem 🙂

marcin-wsol

Marcin Wsół

Certyfikowany Specjalista AdWords & Analytics

Współpraca z Tomkiem to czysta przyjemność. Szybki iprofesjonalny kontakt oraz nastawienie na realizację celów.Fachowiec w swojej dziedzinie. Polecam z czystym sumieniem 🙂

pawel-koziara
Wydawca publikacji biznesowych | Przedsiębiorca | Praktyk | Twórca magazynów Marketer+ i E-commerce w Praktyce

Paweł Koziara

Doświadczony manager, strateg, marketer z ogromną wiedzą i znajomością branży. Współpracujemy wspólnie od kilku lat. Cenię Tomasza za konkret, nieszablonowość i terminowość. Polecam współpracę z Tomaszem, jeśli zależy Ci na profesjonalnej i kompleksowej obsłudze projektu.

michal-malko
Dyrektor sprzedaży w Enterprise Advisors Polska Sp. z o.o.

Michał Malko

Tomek to charyzmatyczny Lider, wyborny Strateg i Profesjonalista. Podczas trwania naszej współpracy Tomek angażował się w każdy projekt dzieląc się swoim doświadczeniem. Pomagał znaleźć optymalne rozwiązania, wskazywał kierunki, wspierał. Praca z Tomkiem była dla mnie przyjemnością.

maciej-rymski
Chief Sales Officer

Maciej Rymski

Specjalista w swoim fachu!

mateusz-ligeza
Dziennikarz sportowy w Polskie Radio S.A. - Program 1 Polskiego Radia (Radiowa Jedynka)

Mateusz Ligęza

Praca z Tomkiem to nie tylko przyjemność, ale też szansa na zbudowanie przyjacielskiej relacji. Wiele nauczyłem się od Tomka, wspólnie napędzaliśmy się i nakręcaliśmy w świecie poważnego biznesu. Udało nam się zrealizować mnóstwo fantastycznych wydarzeń o ogólnopolskim zasięgu. Wielu pracodawców mogłoby się uczyć od niego uczciwości i pomysłowości w nagradzaniu swoich pracowników. Gdy zmieniałem pracę w związku ze zmianą miejsca zamieszkania, rozstanie z Tomkiem nie należało do najłatwiejszych. Nasza wzajemna relacja i fantastyczna współpraca pozostanie w mojej pamięci już na zawsze. Od tego czasu minęło już trochę czasu, a my nadal jesteśmy w dobrym kontakcie i nic nie zmieniliśmy w naszej wzajemnej relacji! 🙂

mariusz-wesolowski
E-commerce | Logistics | Digital | Sales

Mariusz Wesołowski

To nie jest kolejny szef kolejnej agencji od absolutnie wszystkiego, a Jego działania nie skupiają się na opowiadaniu anegdot na konferencjach. To człowiek instytucja, który w swoich działaniach wykazuje się przede wszystkim skutecznością w dążeniu do osiągnięcia ustalonego z Klientem celu. Wszechstronność zainteresowań, twarde umiejętności biznesowe, doskonale uzupełnione zestawem wszystkich pożądanych w biznesie kompetencji miękkich - oto Tomasz Orzechowski.

krzysztof-nodar-ciemnolonski
Prezes Zarządu w TAMADA TOUR Sp. z o.o.

Krzysztof Nodar Ciemnołoński

Tomasz jest wybitnym specjalistą od PR i marketingu, doskonałym praktykiem z ogromnym i rozbudowanym zapleczem wiedzy i doświadczeń. Współpracujemy od kilkunastu lat i mogę śmiało powiedzieć, że uważam i traktuje Tomasza jako mentora, który w zrozumiały sposób umie wytłumaczyć różne zawiłości branży, a także zasugerować rozwiązania, które potrafią zmienić punkt widzenia zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Mocno rekomenduję i głowę daję, że każdy będzie zadowolony ze współpracy z Tomaszem Orzechowskim.

rafal-roszak
YouNick Mint venture capital fund member of board / Director of New Product Development / Industry 4.0 Investment Manager

Rafał Roszak

Tomasz jest uosobieniem sprawczości w realizacji projektów, co w połączeniu z kreatywnością i zdolnością zarządzania zespołem czyni zeń doskonałego partnera biznesowego. Cenię w Tomku rzutkość i fakt, iż współpracując mogę być pewny nie tylko efektów prac ale i stylu.

Co-founder w OBIDO.pl

Marian Bruliński

Tomka poznałem zaraz po tym jak zrealizował akcję PR z Mikiem Tysonem dla FoodCare. Zważywszy na okoliczności (Tiger) była to jedna z najmocniejszych kreacji wizerunkowych jakie widziałem w Polsce

marcin-wsol
Certyfikowany Specjalista AdWords & Analytics

Marcin Wsół

Współpraca z Tomkiem to czysta przyjemność. Szybki i profesjonalny kontakt oraz nastawienie na realizację celów. Fachowiec w swojej dziedzinie. Polecam z czystym sumieniem 🙂

Quote PL
Polityka prywatności *
Pytanie kontrolne

Kontakt

Zapraszam do projektów konsultingowych i współpracy biznesowej.

Adres

Wadowicka 7, Imperial Business Office, 30-363 Kraków

E-mail

kontakt@tomaszorzechowski.pl

Phone number

+48 537 001 537