Tomasz Orzechowski

Witaj!
Jestem Tomasz

Nazywam się Tomasz Orzechowski.
Od ponad 15 lat pracuję z firmami w kraju i za granicą nad sukcesem ich marek.
Niektórzy klienci, który zaufali mojemu doświadczeniu mają dziś markę wartą więcej niż 100 milionów dolarów.
Jestem otwarty na współpracę z firmami, które mają potencjał na globalny sukces.
Pomagam go osiągnąć budując relacje, odpowiednio planując działania marketingu i sprzedaży oraz strategię obecności w mediach.

Doświadczenie

0

lat

Praca

0

udanych projektów

Stawka

0

$ na godzinę

WHAT ARE THE MINDSET OF SUCCESS?

Innovator

who seeks and develops ideas and handles innovation projects.

Slide Box Back

 • Enter description text here.
 • Enter description text here.

Enabler

who creates structures and processes so that innovation can happen in organizations.

Slide Box Back

 • Enter description text here.
 • Enter description text here.

Postaw na kompleksowe rozwiązania

 • TOP MANAGER z portfolio w zarządzaniu firmami zorientowanymi na innowacje. Wiedza poparta certyfikatami + międzynarodowe doświadczenie.
 • STRATEG / MARKETER budujący policzany zwrot z inwestycji i przewagę konkurencyjną w oparciu o staranne planowanie i sprawne zarządzanie projektami o wysokim wolumenie budżetowym.
 • PM / PR MANAGER wykorzystujący wiedzę projektową i doświadczenie w budowaniu relacji do angażowania zespołu, spójnej komunikacji w firmie, z jej otoczeniem biznesowym i medialnym.

Analiza rynku

Badania marketingowe. Analiza rynku, produktu i konkurencji.

Badania

Research i Laboratorium. Prace nad doświadczeniem użytkownika (UX)

Strategia

Strategia marketingowa i strategia PR. Planowanie, konsultacje, egzekucja.

Zarządzanie marką

Budowa i promocja silnych marek. Zarządzanie kampaniami. Online / Offline marketing 360 stopni.

Public relations

Strategia PR, relacje z mediami. Obecność marki w prasie, radiu, telewizji i Internecie.

Targi i Eventy

Targi, konferencje i wydarzenia specjalne. Event management.

Strategie Celebrity Endorsement

Endorsement - kontrakty, marka - celebryta. Influencer marketing.

Negocjacje

Wsparcie kluczowej sprzedaży przez negocjacje na poziomie międzynarodowym.

Coaching i Szkolenia

Motywacja i trening zespołu, coaching i szkolenia.

Zarządzanie potencjałem ludzkim

Zarządzanie zespołami od kilku do kilkuset osób. Wsparcie w obszarze HR i EB.

Business

Hi-Tech

 • 0%

  Business Management

 • 0%

  Marketing Strategy

 • 0%

  Sales Management

 • 0%

  Public Relations

 • 0%

  Talent Management

Wiedza czy doświadczenie?

Nie musisz wybierać, postaw na wiedzę i doświadczenie. Sprawdź w jaki sposób unikalne kompetencje zarządzania przedsiębiorstwem, planowanie budżetu, egzekucja planów marketingowo-sprzedażowych a także umiejętność budowania zespołu i relacji z otoczeniem biznesowym stają się lewarem Twojego sukcesu przekładając się na wsparcie sprzedaży i rozwój silnej marki.

Muzyka Rockowa Kolekcja Winyli Triatlon Premier League Podróże Hi-technology

Wybierz pasję i zaangażowanie

Sportowa rywalizacja, podróżnicza ciekawość świata i wrażliwość na sztukę pozwala otworzyć się na na nowe rozwiązania. Nie bądź ekspertem, bądź eksperymentatorem. Jeśli dzielisz ze mną swoje hobby nasza praca w projekcie będzie jeszcze bardziej angażująca.

Czy Twoja firma ma ambicje na globalną ekspansję?

"GO GLOBAL" to nie tylko hasło, ale też odpowiednie kompetencje do budowania eksportu, popartego analizą rynku, badaniem konkurencji i strategią marketingową. To praktyka w budowaniu relacji i zarządzaniu międzynarodowym zespołem. To także doświadczenie w pracy na wolumenach biznesu liczonego w milionach dolarów. To także wysoka kultura biznesowa i międzynarodowe kontakty pozwalające na sprawne poruszanie się między ważnymi negocjacjami a networkingiem, którego efektem są podpisane kontrakty.

Wybrane projekty

Innowacje

Organizator i Host: Xperts.PM, Agencja Rozwoju Miasta, Tauron Arena.
Partnerzy: AGH, Startup Grind, Synerise, Callpage, Beesfund, Younick Mint, SMSAPI.pl, B-mind, TestArmy CyberForeces, Sellizer, Pomelody, Edward, Techmo, Lekta, Talent Alpha, Statista, HSBC, IT Kontrakt, Global App Testing, Setapp, Reality.

Rola: Wyjątkowa formuła eventów technologicznych w ramach inicjatywy XpertsPM - Eksperci Po Godzinach, w której prawdziwi eksperci dzielą się wiedzą z zakresu technologii, marketingu, sprzedaży, budowy i skalowania startupów oraz rozwoju biznesu. Moja rola to organizacja tych wydarzeń oraz moderacja debat ekspertów.

 

Referencje: Zobacz
Public relations
Marketing
Startupy
Aplikacje
Internet rzeczy
Teleinformatyka

Doświadczenie

 • Aug 18, 2019

  Firmy

 • Aug 18, 2019

  Organizacje

 • Aug 18, 2019

  Klienci

Sprawdź moje reherencje

Nie tylko dyplomy międzynarodowych uczelni oraz rozpoznawalne certyfikaty są fundamentem kompetencji.

Ważniejsza jest praktyczna wiedza z zakresu innowacji i technologii poparta udziałem w wielu konferencjach branżowych, pozwalająca prowadzić branżowy dialog ekspertów a nawet moderować debaty ekspertów - to mój managerski wyróżnik.

pawel-koziara

Paweł Koziara

Wydawca publikacji biznesowych | Przedsiębiorca | Praktyk | Twórca magazynów Marketer+ i E-commerce w Praktyce

Doświadczony manager, strateg, marketer z ogromną wiedzą i znajomością branży. Współpracujemy wspólnie od kilku lat. Cenię Tomasza za konkret, nieszablonowość i terminowość. Polecam współpracę z Tomaszem, jeśli zależy Ci na profesjonalnej i kompleksowej obsłudze projektu.

michal-malko

Michał Malko

Dyrektor sprzedaży w Enterprise Advisors Polska Sp. z o.o.

Tomek to charyzmatyczny Lider, wyborny Strateg i Profesjonalista. Podczas trwania naszej współpracy Tomek angażował się w każdy projekt dzieląc się swoim doświadczeniem. Pomagał znaleźć optymalne rozwiązania, wskazywał kierunki, wspierał. Praca z Tomkiem była dla mnie przyjemnością.

maciej-rymski

Maciej Rymski

Chief Sales Officer

Specjalista w swoim fachu!

mateusz-ligeza

Mateusz Ligęza

Dziennikarz sportowy w Polskie Radio S.A. - Program 1 Polskiego Radia (Radiowa Jedynka)

Praca z Tomkiem to nie tylko przyjemność, ale też szansa na zbudowanie przyjacielskiej relacji. Wiele nauczyłem się od Tomka, wspólnie napędzaliśmy się i nakręcaliśmy w świecie poważnego biznesu. Udało nam się zrealizować mnóstwo fantastycznych wydarzeń o ogólnopolskim zasięgu. Wielu pracodawców mogłoby się uczyć od niego uczciwości i pomysłowości w nagradzaniu swoich pracowników. Gdy zmieniałem pracę w związku ze zmianą miejsca zamieszkania, rozstanie z Tomkiem nie należało do najłatwiejszych. Nasza wzajemna relacja i fantastyczna współpraca pozostanie w mojej pamięci już na zawsze. Od tego czasu minęło już trochę czasu, a my nadal jesteśmy w dobrym kontakcie i nic nie zmieniliśmy w naszej wzajemnej relacji! 🙂

mariusz-wesolowski

Mariusz Wesołowski

E-commerce | Logistics | Digital | Sales

To nie jest kolejny szef kolejnej agencji od absolutnie wszystkiego, a Jego działania nie skupiają się na opowiadaniu anegdot na konferencjach. To człowiek instytucja, który w swoich działaniach wykazuje się przede wszystkim skutecznością w dążeniu do osiągnięcia ustalonego z Klientem celu. Wszechstronność zainteresowań, twarde umiejętności biznesowe, doskonale uzupełnione zestawem wszystkich pożądanych w biznesie kompetencji miękkich - oto Tomasz Orzechowski.

krzysztof-nodar-ciemnolonski

Krzysztof Nodar Ciemnołoński

Prezes Zarządu w TAMADA TOUR Sp. z o.o.

Tomasz jest wybitnym specjalistą od PR i marketingu, doskonałym praktykiem z ogromnym i rozbudowanym zapleczem wiedzy i doświadczeń. Współpracujemy od kilkunastu lat i mogę śmiało powiedzieć, że uważam i traktuje Tomasza jako mentora, który w zrozumiały sposób umie wytłumaczyć różne zawiłości branży, a także zasugerować rozwiązania, które potrafią zmienić punkt widzenia zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Mocno rekomenduję i głowę daję, że każdy będzie zadowolony ze współpracy z Tomaszem Orzechowskim.

rafal-roszak

Rafał Roszak

YouNick Mint venture capital fund member of board / Director of New Product Development / Industry 4.0 Investment Manager

Tomasz jest uosobieniem sprawczości w realizacji projektów, cow połączeniu z kreatywnością i zdolnością zarządzania zespołem czyni zeń doskonałego partnera biznesowego. Cenię w Tomku rzutkość i fakt, iż współpracując mogę być pewny nie tylko efektów prac ale i stylu.

katarzyna-krupicka

Katarzyna Krupicka

PR & Communication Manager

Współpracę z Tomaszem wspominam bardzo miło. Jego zaangażowanie w realizację projektów cechuje się wysoką dbałością zarówno o interesy klienta, jak i w zakresie wykonywanych zadań przez jego pracowników. Zawsze trafnie analizuje wszelkie kwestie biznesowe, potrafi świetnie słuchać drugą osobę i prowadzić z nią komunikację, zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym. Jest bardzo pomocny i otwarty, dzięki czemu praca z nim jest bezproblemowa i prowadzi do znakomitych efektów, zarazem ułatwiając rozwój osobisty. Serdecznie polecam współpracę z Tomaszem 🙂

marcin-wsol

Marcin Wsół

Certyfikowany Specjalista AdWords & Analytics

Współpraca z Tomkiem to czysta przyjemność. Szybki iprofesjonalny kontakt oraz nastawienie na realizację celów.Fachowiec w swojej dziedzinie. Polecam z czystym sumieniem 🙂

pawel-koziara
Wydawca publikacji biznesowych | Przedsiębiorca | Praktyk | Twórca magazynów Marketer+ i E-commerce w Praktyce

Paweł Koziara

Doświadczony manager, strateg, marketer z ogromną wiedzą i znajomością branży. Współpracujemy wspólnie od kilku lat. Cenię Tomasza za konkret, nieszablonowość i terminowość. Polecam współpracę z Tomaszem, jeśli zależy Ci na profesjonalnej i kompleksowej obsłudze projektu.

michal-malko
Dyrektor sprzedaży w Enterprise Advisors Polska Sp. z o.o.

Michał Malko

Tomek to charyzmatyczny Lider, wyborny Strateg i Profesjonalista. Podczas trwania naszej współpracy Tomek angażował się w każdy projekt dzieląc się swoim doświadczeniem. Pomagał znaleźć optymalne rozwiązania, wskazywał kierunki, wspierał. Praca z Tomkiem była dla mnie przyjemnością.

maciej-rymski
Chief Sales Officer

Maciej Rymski

Specjalista w swoim fachu!

mateusz-ligeza
Dziennikarz sportowy w Polskie Radio S.A. - Program 1 Polskiego Radia (Radiowa Jedynka)

Mateusz Ligęza

Praca z Tomkiem to nie tylko przyjemność, ale też szansa na zbudowanie przyjacielskiej relacji. Wiele nauczyłem się od Tomka, wspólnie napędzaliśmy się i nakręcaliśmy w świecie poważnego biznesu. Udało nam się zrealizować mnóstwo fantastycznych wydarzeń o ogólnopolskim zasięgu. Wielu pracodawców mogłoby się uczyć od niego uczciwości i pomysłowości w nagradzaniu swoich pracowników. Gdy zmieniałem pracę w związku ze zmianą miejsca zamieszkania, rozstanie z Tomkiem nie należało do najłatwiejszych. Nasza wzajemna relacja i fantastyczna współpraca pozostanie w mojej pamięci już na zawsze. Od tego czasu minęło już trochę czasu, a my nadal jesteśmy w dobrym kontakcie i nic nie zmieniliśmy w naszej wzajemnej relacji! 🙂

mariusz-wesolowski
E-commerce | Logistics | Digital | Sales

Mariusz Wesołowski

To nie jest kolejny szef kolejnej agencji od absolutnie wszystkiego, a Jego działania nie skupiają się na opowiadaniu anegdot na konferencjach. To człowiek instytucja, który w swoich działaniach wykazuje się przede wszystkim skutecznością w dążeniu do osiągnięcia ustalonego z Klientem celu. Wszechstronność zainteresowań, twarde umiejętności biznesowe, doskonale uzupełnione zestawem wszystkich pożądanych w biznesie kompetencji miękkich - oto Tomasz Orzechowski.

krzysztof-nodar-ciemnolonski
Prezes Zarządu w TAMADA TOUR Sp. z o.o.

Krzysztof Nodar Ciemnołoński

Tomasz jest wybitnym specjalistą od PR i marketingu, doskonałym praktykiem z ogromnym i rozbudowanym zapleczem wiedzy i doświadczeń. Współpracujemy od kilkunastu lat i mogę śmiało powiedzieć, że uważam i traktuje Tomasza jako mentora, który w zrozumiały sposób umie wytłumaczyć różne zawiłości branży, a także zasugerować rozwiązania, które potrafią zmienić punkt widzenia zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Mocno rekomenduję i głowę daję, że każdy będzie zadowolony ze współpracy z Tomaszem Orzechowskim.

rafal-roszak
YouNick Mint venture capital fund member of board / Director of New Product Development / Industry 4.0 Investment Manager

Rafał Roszak

Tomasz jest uosobieniem sprawczości w realizacji projektów, co w połączeniu z kreatywnością i zdolnością zarządzania zespołem czyni zeń doskonałego partnera biznesowego. Cenię w Tomku rzutkość i fakt, iż współpracując mogę być pewny nie tylko efektów prac ale i stylu.

katarzyna-krupicka
PR & Communication Manager

Katarzyna Krupicka

Współpracę z Tomaszem wspominam bardzo miło. Jego zaangażowanie w realizację projektów cechuje się wysoką dbałością zarówno o interesy klienta, jak i w zakresie wykonywanych zadań przez jego pracowników. Zawsze trafnie analizuje wszelkie kwestie biznesowe, potrafi świetnie słuchać drugą osobę i prowadzić z nią komunikację, zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym. Jest bardzo pomocny i otwarty, dzięki czemu praca z nim jest bezproblemowa i prowadzi do znakomitych efektów, zarazem ułatwiając rozwój osobisty. Serdecznie polecam współpracę z Tomaszem 🙂

marcin-wsol
Certyfikowany Specjalista AdWords & Analytics

Marcin Wsół

Współpraca z Tomkiem to czysta przyjemność. Szybki i profesjonalny kontakt oraz nastawienie na realizację celów. Fachowiec w swojej dziedzinie. Polecam z czystym sumieniem 🙂

Quote PL
Polityka prywatności *
Pytanie kontrolne

Kontakt

Zapraszam do projektów konsultingowych i współpracy biznesowej.

Adres

Zabłocie 25 Office, Kraków, PL

E-mail

kontakt@tomaszorzechowski.pl

Phone number

+48 537 001 537